نتایج جستجو برای عبارت :

and if they laugh then fuck 'em all!

Fuck Loveحجم: 2.49 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دانلود موزیکحجم: 3.35 مگابایتتوضیحات: موزیک فاک (rectangle)
یک نفر به دروازه بان پنالتی زد و توپ به تیر دروازه برخورد کرد و  به هوا رفت. دروازه بان خوشحال شد اما وقتی از بالا به زمین امد توپ توی دروازه رفت .
یک بازیکن امد هد بزنه باکله رفت تو تیر دروازه .
تیمی گل زد یک بازیکن امد توپ را از دروازه بیرون بیاورد که پاش تو تور گیر کرد و کله پا شد.
بازیکنی دروازه خالی را زد اوت . 
بازیکنی توپ را از درون دروازه برداشت از حول خورد به بازیکن حریف

امید وارم خنده باران شده باشید

Artist: Vexento | Music Name: Let Them Laugh | Genre: Electro/Complextro | Released: 2015 | Vexento - Let Them Laugh

هنرمند: وکس انتو | نام موزیک: اجازه دهید بخندن | سبک: الکترو هاس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: کانادا
دانلود آهنگ بی کلام (وکس انتو) Vexento با نام (به آنها اجازه دهید بخندن) Let Them Laugh
ادامه مطلب
به نام خدا
خب مدت ها بود دلم میخواست یه جا بنویسم
و مدت ها بود که تنهایی اذیتم میکرد
کجا بهتر از این جا
چی شد که خواستم وبلاگ بسازم
خب معلومه تنهایی خبیث تنهایی ....
شرح امروزم این بود که رفتم سوپری سر کوچه شارژ خریدم که به دوست ... که خبری از من نمیگیره اصا زنگ بزنم
و جالب اینه که کارت شارژ رو بدون سود بهم داد 
هر چقد اصرار کردم قبول نکرد
وارد مغازه که شدم بنده خدا نشسته بود داشت بستنی میخورد بامزه و گوگولی به نظر میرسید
به دوستم زنگ زدم جواب نداد
با عرض سلام به تمامی عزیزانی که از صفحه ما دیدن می کنند . فردا داستان شماره 5 در اینجا گذاشته خواهد شد.
خوشحا ل می شویم شما نظرات خودتان را در رابطه با داستان ها برایما بفرستید . همچنین این شیوه جدید در ریاضی را به دیگران اطلاع دهید

حالا وقتشه درمورد خودتون بیشتر بدونید دوستان
با این وب همراه باشید تا با خصوصیات خودتون و اطرافیان آشنا بشید...میخوای حتی آینده رو بهت نشون بدم؟!
چطوری؟
فقط تاریخ تولدتو بهم بگو آسمون خودش بهم نشون میده چه سرنوشتی در انتظارته
http://horoscope.blog.ir

سلام من یک سازنده هستم.سوال این است که سازنده یعنی چه. سازنده از نظرمن یک سازنده مخترع خیلی خوبی است که من هم یکی از آن مخترع ها هستم . من یک ماشین کاغذی ساختم  مسخره است چون حرف الکی زدم آخه گفتم مخترع به هر حال من می خواهم در آینده بشم مخترع .
با بغض اومده میگه
شما نمیتونید شرایط منو درک کنید
میگید خودتونو وقف بدید ولی این گفتنش اسونه عملش به این سادگی ها نیست که!!!(میخواد بگه وفق زبونش نمیچرخه)
صالحه همش با علی میخوابه!مامان و بابا هم همش کنار هم میخوابن!
فقط منم که تنها میخوابم! ()

و در ادامه میفرماد اصا میدونید چیه!
تقصیر مامانه که منو دیر بدنیا اورد!!اگ منو زود بدنیا میورد اینجوری نمیشد (برگ های کائنات)

با تمام اینکه داره با ناراحتی این حرفا رو میزنه ابدا نمیتونم جلو خندمو بگی
سال 94 ترمای آخر دانشگاه بود و دیگه مثل همیشه برام جذاب نبود البته کلا برای من و رحیم(بهترین دوستم) انگارما دو نفر کپی همدیگه بودیم حتی تو لذت بردن از فضا و محیط دانشگاه...یه روز گرم پاییزی ساعتای ده و یازده صبح بود که بسیار گرسنه بودیم و حوصله بوفه رفتن رو نداشتیم(پول همراهمون نبود) یهو فکری به ذهنم اومد و رحیم هم پایه بود یقه پیراهنمون رو بستیم و رفتیم داخل اتاق حاج آقای دانشگاه  اون بنده خدا هم با احترام تحویل گرفت و گفت در خدمتم  منم شروع کرد
دیشب تو اکسپلور اینستام ی پیج مزون لباس عروس اومد
بعد از ی لباسش انقد خوشم اومد که برااولین بار دلم خواست داشته باشمش
اثرات گرمی خوردن زیاد هم نیس چون بهشون حساسیت دارمو اصلا نمیخورم
معمولا نسبت ب لباس عروسا و عروس شدن کاملا بی تفاوت بودم اما دیشب خیلی
عجیب طور این لباسه منو جذب کرد
کاش مدل لباس عروس میبودم
دیدین میگن بیشتر از کوپنت حرف نزن

ایندفه که برم بیرون دیگه با دو تومن سر و تهشو هم نمیارم 20تا پست برای5سال میخرم
کارت خودم رمز دوم داره ولی مال بابا نه
پس باید اول به کارت خودم واریز کنم
آقای م.ت پرسیده بودین قبلا 
اینم جوابش که تازه کشف کردم:
برای خرید 20پست هر روز به مدت یک سال2000تومن میشه قیمتش
یه مدت بود که عادت کرده بودم به نزدن.
یعنی تاثیر قرص های ضد افسردگی بود.
البته در خودم این توانایی رو می بینم که نزنم یا خیلی کم بزنم.
حالا بازم می خوام امتحان کنم.
دیروز رحمان میگه من ده روزه نزدم. کاری بکنم تحریک نشم.
گفتم خودت خودت رو تحریک نکنی، تحریک خودش میاد سراغت 
و خوب الان 24 ساعت هست که نزدم.
سلام به شما دوستان عزیز 

به وبلاگ سرگرمی و لطیفه من خوش اومدید 

هر چیز خنده داری که بتونم میزارم. عکس، فیلم یا هر چی 

در حقیقت وبسایت اصلی من mani2020mahmodi.blogfa.com هست اما گفتم حالا کار از
محکم کاری عیب نمیکنه 

قوانین بلاگ تو توضیحاته  

لحظات خوشی را برای شما آرزومندم 
چند روز پیش یه پسری تو اینستاگرام پیام داد. یکی دو روز چت کردیم. از این پسرای جهادی که این روزها هم داره ضدعفونی کردن معابر رو انجام میده. بهش خسته نباشید گفتم.
وسط چت بهش گفتم داداشی. گفت
منو دوستت بدون سپاس
آقایون خب چرا انقدر تابلو مخالفت میکنید با داداش بودن؟ مگه بده؟

+ دکمه دنبال کردن رو اضافه کردم که راحت تر بتونید دنبال کنید دوستان

خوب بعد از مدت ها دوری از نوشتن فکر میکنم الان وقت خوبی برای شروع باشه.در حالی که دارم از سرمای پنجره ی بیرون یخ میزنم و دستام داره سعی میکنه هرچه سریع تر این مطلب رو تموم کنه دارم فکر میکنم حتما یه دلیلی داشته اینترنت من بجز سایت فیلترینگ و blog.ir باز نمیکنه .
درضمن تعطیلی و برف رو به همه دانش آموزان از جمله دوستای خودم تبریک میگم 
چقدر با فضای اینجا غریبه م  خیلی چیزا رو نمیتونم پیدا کنم . کاش یه برنامه ی تبدیل قالب از بلاگفا به بیان وجود داشت . یا حداقل یه جا بود که میشد یاد بگیریم . روزمره نویس ها هنوز تو بلاگفان ، اینجا بیشتر فیلم و آهنگ و اینجور چیزا میزارن . کسی اینجا رایگان قالب تبدیل نمیکنه ؟
این روزا دارم خوب درسا رو می خونم
فقط یکم ساعت مطالعم کم بوده که از فردا اونم میبرم بالا
خدا رو شکر کارا داره خوب پیش می ره و عمومی ها که خیلی مشکل داشتم واقعا بهتر شدن 
راستش این روزا بعضی از اطرافیان و دوستان به خاطر شروع دیر و امیدواریم به قبولی رشته پزشکی به من انرژی منفی میدن و میگن که نمیشه
ولی من میتونم ...
راستی فرداشب کریسمس و سال نوی میلادی هستش
کریمستون مبارک... 
امروز از صبح که بیدار شدم به خودم گفتم بــــــــاید بهش رسیدگی کنم
به بقیه هم گفتم : میبرمش دکتر! اگه خوب نشد دونه دونه غازا رو نذر خوب شدن بوقول میکنم هم خیر و هم ثواب هم صدای این اره های خوشگل کم میشه هم غاز میزنیم بر بدن هم بوقول شفا میگیره داداشمم گفت آفرین به خدا میگیم ما برای رضایت و خوشنودی تو این غازا رو میخوریم تو هم بوقولو خوب کن بعد از کلی شوخی کردن با داداش بردمش دستکش پوشیدم و گذاشتمش توی کیسه(گونی) و یه کیسه ی تمیزم گذاشتم روی پام
سلام به همه دوستان گرامی از سراسر جهان

به قول وردپرس ، سلام دنیا 

با نام و یاد خدا مطلب گذاشتن تو این وبلاگ رو شروع میکنم. ان شالله بتونم کمکی به گناهکاران کنم و ان شالله شمام بتونید کمکی به من گناهکار بکنید تا همه بتونیم به خداوند متعال نزدیک و نزدیک تر بشیم.

من دوست دارم تو مطالبم خودمونی حرف بزنم ، پس شمام راحت باشید تو نظر گذاشتن.

به امید روزهای خدایی و خوب.
امروز بعد از ناهار داشتم با مامانم حرف می زدم. گوشیم هم پیشم بود که هی پیام میومد. مامانم هم هی گیر میداد که کیه و کیه و کیه.
هی بهش می گفتم که مامان جون مرضیه است دوباره سریش شده. میگفت من که میدونم تو یکی رو زیر سر داری
حالا بیا بهش ثابت کن مامان من که اهل این حرفا نیستم. انقدر حرصم داد. آخرش داشتم میرفتم اتاق خودم که گفت دخترم داشتم سر به سرت میزاشتم. تو دختر خودمی. خودم بزرگت کردم. تو که مثل این دخترای این دوره و زمونه اهل این چیزا نیستی. میدونم
دقیقا بگم از آخرای شهریور بود یه مشکلات و کارایی پیش اومد ک مجبور شدم وب رو کامل ببندم اما نگران نباشید قالب ها محفوظه به مرور تک تک قرار میگیره توی این مدت شرمنده 2 نفر از بچه های بلاگی شدم و هستم یکیشون مطالب طنز خوارزم و دومین نفر وبلاگ عطسه اگه اشتباه نکنم اگه آدرس هاشون رو دارید برام بصورت خصوصی بفرستید بهشون بگید به وب من بیان 
میخوایم بریم واس شروع دوباره بترکونیم این دفعه ولی قول میدم اگه کاری هم پیش اومد وبو نبندم 
دقیقا بگم از آخرای شهریور بود یه مشکلات و کارایی پیش اومد ک مجبور شدم وب رو کامل ببندم اما نگران نباشید قالب ها محفوظه به مرور تک تک قرار میگیره توی این مدت شرمنده 2 نفر از بچه های بلاگی شدم و هستم یکیشون مطالب طنز خوارزم و دومین نفر وبلاگ عطسه اگه اشتباه نکنم اگه آدرس هاشون رو دارید برام بصورت خصوصی بفرستید بهشون بگید به وب من بیان 
میخوایم بریم واس شروع دوباره بترکونیم این دفعه ولی قول میدم اگه کاری هم پیش اومد وبو نبندم 
در شرایطی که مدارس برخی شهرهای کشور به دلیل آلودگی هوا تعطیل شده است، امروز امتحانات نهایی حدود ۱۴۷ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور برگزار می‌شود.
در همین راستا دانش آموزان دنبال راه هایی برا آلوده کردن هوا هستند
این جمله توی گوگل داره سرچ میشه:
‏چگونه هوا را آلوده کنیم؟
با امشب سه شب میشه که وقتی بی خواب میشم گشنم میشه و تنها گزینه ام برای خوردن سیب های قرمز سفتیه که وقتی شروع می کنم به جویدن انگار موش داره در چوبی هال رو میجود ...
به قول یه رفیق قدیمی با این سیب ها دندونات دیگه نیازی به جرم گیری نداره ، چه برسه به مسواک

ارمیا 
شوگا با یه رپر دیگه فیت داده 
یا ابلفضل خیلییییییییییییی خوبه 
نگا کنید

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

اصلا بهتر از این نمیشه 

.
.

کاور شوگا و جعفر ار اهنگ تحریف شده ی راکا چاک

اخه اینکه جلبک قرمز فیکوبیلین داره یا کربوهیدرات ذخیره ای فلوریدین داره یا حتی دیواره گالاکتان سولفاته و ترکیبات موسیلاژی داره و اینکه cyanidium به سنگ می چسبه به هیچ دردی نمی خوره و در میتونم بگم اگه اشتباه گفتم خونم مباحتون که در هیچ یک از لحضات زندگیم اینا به درد نمی خوره 
سلام به دوستان گرامی بعد چند وقت تیم گلگسی میخواهد فعالیت خود را در تلگرام ادامه دهد 
لینک چنل تلگرام را در زیر این مطلب قرار میدهم تا دوستدارانی که مظالب تیم را دنبال میکنند از طریق این برنامه هم بتوانند دنبال کنند.
https://t.me/joinchat/AAAAAEzFnl-AwpID3hMUrw
روز قهرمانی پرسپولیس سروش و شجاع تعریف میکردند ساعت 5 خوابیده اند و ساعت 8 شجاع سروش را ترسانده است و او را از خواب بیدار کرده است.
یک بار شجاع با ماشین سروش تصادف کرده است .
یک بار سروش رفیعی با شوت خود صندلی شکانده است .
یک بار سروش بعد از قهرمانی پرسپولیس توپ خرید و صبح امد با شجاع فوتبال بازی کنه سروش محکم شوت زد شیشه شکاند.

hey there!
with a little delay(approx. 14 hrs., please don't hate me:( ), eyde noruze you ham mobarak :)
First of all, a comment on your message, " I'm sooo glad to have such bro even if it's all based on dearms "
I'm not in your dreams, I'm pretty much real!!! And I'm the best brother in the entire universe, believe it!  (*impudence all over the place...)
And let me tell you something interesting, we're both born on the year of the Dragon, the most glorious and majestic creature of the fantasy world! (No special occasion, just for amusement's sake :) )
anyway, I hope you're good and fine; thanks for bringing a big smile upon my face with your precious congratulation message (I'm grinning like a fool right now :D)
stay safe and follow your dreams, living your life to the fullest :)
یادمه چندین سال پیش که دبیرستانی بودم سریال خروس پخش میشد ...
تیتراژ اخرش رو محمد علیزاده خونده و یه تیکش میگه :”هواتو کردم “
بعدش فانتزیم شده بود که این جمله رو به انگلیسی ترجمه کلمه به کلمه کردم و بلند بلمد میخوندم مثل زیر 
هواتو کردم !! =fuck your air !!!
hey there!
with a little delay(approx. 14 hrs., please don't hate me:( ), eyde noruze you ham mobarak :)
First of all, a comment on your message, " I'm sooo glad to have such bro even if it's all based on dearms "
I'm not in your dreams, I'm pretty much real!!! And I'm the best brother in the entire universe, believe it!  (*impudence all over the place...)
And let me tell you something interesting, we're both born on the year of the Dragon, the most glorious and majestic creature of the fantasy world! (No special occasion, just for amusement's sake :) )
anyway, I hope you're good and fine; thanks for bringing a big smile upon your brother's face with your precious congratulation message (I'm grinning like a fool right now :D)
stay safe and follow your dreams, living your life to the
به عصبانیتم خندیدند .
داد زدم : خنده ندارد ، من میخواستم همه چیز جدید باشد .
باز هم خندیدند : حالا یک دست لباس است دیگر ، انقدر لوس نباش. 
حق داشتند بخندند ، آخر از کجا میخواستند بدانند چقدر سخت است بخواهی بخشی از خودت -که از قضا بسیار احمق و زود باور است-  را در گذشته جا بگذاری ؛ اما یک لباس قدیمی مانند مار دور پایت بپیچد و زهر خاطرات را در بدنت بریزد . نمیدانستند و هیچوقت هم نفهمیدند .

+ وقتی غمگین ترین متن های گذشته ت رو پیدا میکنی و میبینی مشک
به ضرص قاطع خدمتتون می‌گم که سخت‌ترین قسمت پانتومیم بازی کردن پیدا کردن سوژه‌ست   بعنوان مثال شما برو توی گوگل سرچ کن: سوژه‌ی جدید، دوتا پیشنهاد اول "سوژه‌ی جدید پانتومیم" هستن! اوایل فکر می‌کردم فقط من توی پیدا کردن سوژه‌های این بازی مشکل دارم ولی حالا فهمیدم که نه بابا جهانیه...
​​​​​به نام خداوند بخشنده مهربان 
سلااااااااااااااام دوستانِ عزیز
گفتم یوقت بدنباشه وبلاگ ندارم
واااااااااااااای چه لذتی داره واسه اولین بار وبلاگ داشتن
ندید پدید هم خودتونین
کلا اینجا رو درست کردم واسه اینکه... 
هر چیزی رو خوشم بیاد تو وبلاگ ام قرار بدم

حال همتوووونم خووووب
از کلیه دست اندرکاران سریال پایتخت ۶ تشکر میکنم و براشون سلامتی و شادی و عشق را آرزو میکنم
با دیدن قسمت ۲ پایتخت امشب، خیلیییی خندیدم. این ۲ قسمتش که عالی بود و امیدوارم همینطوری پیش بره..یادم نمیاد آخرین بار کی اینقدر خندیدم شاید عید ۹۷ بود
روح خشایار الوندی عزیز شاد
یکی از شب های امتحان دانشگاه که کلا بیخیال درس شده بودم با دوستام رفتم بیرون.
تا ساعتای 11 بیرون بودیم وقتی بیرون بودیم به دوستام گفتم برگشتیم خوابگاه شروع میکنیم به درس خوندن .
اونا هم گفتن حتما شروع میکنیم به درس خوندن و تا صبح درس میخونیم.
زمستون بود و هوا سرد ...
وقتی برگشتیم حسابی خسته بودیم پس تصمیم گرفتیم به جای درس یه خورده بخوابیم .
خلاصه خوابیدیم تا صبح 

صبح هم که رفتیم استاد نیومد سر امتحان ....
بعد با کلی خوشحالی برگشتیم خوابگاه و PES ب
فقط خواستم بگم از کسی که هنوز نوار بهداشتی هایی که یه سال پیش تو دوره بهشون دادن، اخرین لیوان یکبار مصرف دوره، حتی لنگه جورابی که باهاش با پای بدون کفش کل دانشگاه رو طی کرده رو نگه داشته انتظار نباشید استعداد زیادی تو فراموش کردن داشته باشه:)) درسته الان خاطرات دوره پارم نمی کنن ولی یه سال تموم تمام تلاششونو کردن و خب من فکر میکردم الان که از پس اونا بر اومدم پس حالم خوبه دیگه ولی الان یهو می بینم که نه:)) و در نهایت به قول لانا دل ری خفن fuck it I love
نارگیل وارد مبشود!!سلام دوستان.من یادم رفت یه چیزی راجب داستان رو بنویسم.وجی:مثل همیشه.همیشه بادش میره.بزار بگم چیه بعد.من شخصیت های داستان رو براتون نگفتم.
شخصیت ها:مارینت/لیدی باگ.آدرین(۵ سالشه)فیلیکس/کت بلنس.اینا شخصیت هاش هستن.راستی!من پوستر و اسم رو پیدا کردم.
اسم:گاردین کت(گربه محافظ)
پوستر:پارت اول رونمایی میشه
وجی:این کل زوری بود که میتونستی بزنی؟؟؟؟وجی جان حرف نزنی بهت نمیگن لالی.خب دیگه ما مزاحم نشیم بریم.بای!!نارگیل تامام.
❤❤❤❤❤

اومدم اطلاع بدم تا پایان امتحانات دی ماه بنده نمیام انشا الله...

نظر خواستید بذارید خوش حال می شم...

انشا الله همه امتحانا رو خوب بدن...

( البته شاید اگه رفتم مدرسه قبلیمون یه پست بذارم.... شاید....)

خوش باشید...

پیشاپیش یلداتون مبارک 

خب. میخوام اعتراف کنم من دو ساعت تموم پنج شنبه نشستم و بیلبورد دوهزار و نوزده رو دیدم و اصن منطقی نبود من چنین چیزی رو بخوام رها کنم :دی! منتها همه آهنگا جدید بودن و من شرمنده شدم اصن! ولی اجراها بسیار جذاب بودن! :(( بعد اونام خیلی خوشحال و هپی بودن میرقصیدن مام نشستیم که ماه رمضون شه قایمکی چیز میز بخوریم :/
انی وی، کلا در حال خودکشی با این آهنگم: halsey: without me
خیلی زیباست! اولش هم بسیار زیباست. 
Found you when your heart was broke
I filled your cup until it overflowed
Took it so far to keep you

سلاااام و صدسلام من اینبار اومدم با شیرینیه محبوووب و دوسنداشتنی ک بعید میدونم کسی دوست نداشته باشه یا تابحال امتحان نکرده باشه طعمشو.... اون قدیم الایام دوران جوانی کجایی ک یادش بخیر میرفتیم خونه مامان بزرگمون ب عشق مامان بزرگمون بابابزرگمون اصن مدیونین فک کنین بخاطر این دلبرکا میرفتیم اصن ما ک الحمدالله شکمو نیستیم والااااا بوخودا علی الخصوص مننننننن حالا شماهارو نمیدونمواقعااااااا عطر و طعمش معرکههههه س نگم براتون.... حالا ی مدل ق
امروز رفتم دانشگاه شاهد برای مصاحبه گزینش 
اولش عزممو جزم کرده بودم که برم چرت و پرت جواب بدم قبول نشم بعد اونجا توضیح دادن که اگر قبول بشید تو اولویتاتون میمونه اگر نه حذف میشه و روی اولویت ها تاثیری نداره منم تصمیم گرفتم منطقی جواب بدم ولی به هرحال فرقیم نداشت!! قبول بشو نیستم خداروشکر  از بین سوالاش سوال «گاهی عصبانی میشوم» خیلی مسخره و  عجیب بود خدایی خب همه گاهی عصبانی میشن دوستان :|  خلاصه بدون مصاحبه شفاهی اومدم بیرون و فقط امیدوارم
مریض ها که برای ویزیت بخش روان پزشکی می آیند ، تنها احساسی که دارم اینه که دوست دارم بغلشون کنم ...فقط همین . ...
احساس میکنم اونا تو زندگیشون یه جایی بغل رو کم داشتن ... چون نمیتوانم بلند شم از سر جام جلو استاد و اینترن ها بغلشو کنم فقط احساس میکنم ....
پ. ن ۱ خاطره یک خنده دار امروز : پرستار ها به یک بیمار گفتن برو سر کلاس درس بگویم اینترن بیاد ، در زده بلند میگه انتر بره کارش دارن
پ ن ۲ نوشتن وبلاگ رو بیشتر از اینستاگرام دوست دارم بی توقع تنها خواستم
آموزش ساخت شماره مجازی آمریکا و غیره❗️                                                                                                    کاملا رایگان                                                                            برای  شروع آموزش با ما همراه باشید.                                               برای دریافت اطلاعات کامل تر مارا در این وبلاگ ها دنبال کنید:   http://crypto-bit.blog.ir    و                                            https://bitcoin-po.blogsky.com                                            
کلی با خودم فکر کردم که باید واسه بار اول چی بنویسم وچی بگم!!
راستش چون اولین باریه که دارم واسه ی وبلاگ خودم متن مینویسم خیلی استرس داشتم که چی کارا باید بکنم
بعد کلی فکر کردن و کلنجار رفتن تصمیمم بر این شد که در مورد اسم وبلاگ براتون حرف بزنم :))
به نظر من ادم هرچقدر هم روز سختیو داشته باشه اما اگه بیاد خونه و یه دوش اب گرم بگیره و چای داغ لب ونجره بخوره همه خستگی روز از تنش در
میره و ارامش خاصی تو وجود ادم رخنه میکنه که حتی شده واسه چند لحظه سختی
آدما معمولا خوششون میاد که تاریخ تولدشون یادت مونده باشه.اگه براشون کادو بخری که دیگه هیچی ینی ترکوندی مثلا خود من ذوق مرگ میشم وقتی یکی کادو واسه تولدم بگیره، حتی اگه یه چیز کوچیک باشه؛ البته اگه بزرگ باشه بیشتر خوشحال میشمتولدش یادم مونده ولی خب چه فایده؟ وقتی نتونی بهش تبریک بگی و بهش بفهمونی که برات خودش و تاریخ تولدش و هر چیزی مرتبط بهشه جذابه و دوست داشتنی...

دلم میخواست کادو بدم، دقیقا از کاری که بدم میاد همین کادو خریدن و کادو دادنه
سلاام یادتونه تو یکی از پستای قبلی دنبال یه برنامه بودم برای قفل کردن گوشی که اعتیادم به این دستگاه فلفل نبین چه ریزه(-___-) رو کم کنم؟ پیداش کردم 
اسمش Detox هست طرز کارش هم اینطوریه که تایمی رو که میخواید گوشی قفل شه رو انتخاب میکنید و وقتی قفل میشه دیگ به هیچ صراطی مستقیم نیست و باید صبر کنید تا زمانش بگذره  البته میتونید یه چند تا برنامه رو در وایت لیست قرار بدین که بتونید اونارو استفاده کنید (قسمت تماس گرفتن هم هست جزوشون) 
من برنامه رو از فار
ولی معلم هندسمون یه حرف جالب میزنه
میگه غرور بده ولی سر آزمون مغرور باشید!!
یعنی اینقدر به خودتون اعتماد داشته باشید که اگه دیدید یه سوال رو نمیتونید حل کنید بدونید بقیه ام نمیتونن پس نا امید نشید:/
حالا من میخوام مغرور باشم و بگم اگه من درصد امروزم میشه ده پس درصد بقیه ام میشه ده
هرچند هنوز یه چهار ساعت دیگه باید سر خودمو گرم کنم تا نتایج سومین شاهکار قرنم بیاد:/
میدونم از آزمون اول پیشرفت کردم ولی متاسفانه پیشرفت داره میلی متری صورت میگیره م
سلام ! امروز میخوایم تو این پست درباره اینکه از چه روش هایی یک برنامه موبایلی (یا بقول خودمون یه اپ) میشه ساخت ، صحبت کنیم. روش های مختلفی وجود داره.
روش اصلی این هست که آستین هاتون رو بالا بزنید و دست به کیبورد شید و شروع کنید به برنامه نویسی. حالا که چه زبانی رو یاد بگیریم و این داستانا ، تو همین پست میگم. حالا بهتره که قبل از همه چیز صبر داشته باشیم و قدم به قدم جلو بریم. پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
سلام
امروز با یک فیلم از فصل چهار اومدم.
دریافت فیلم
در این فیلم شاهد حرکت موها نظم بدن و صورت و حرکت درست و کامل چشم ها خواهید بود.این فیلم کیفیت اصلی فصل 4 رو نشون می ده.
مدرکی در دست ندارم ولی احتمال می ره که این فیلم از مرینت دوپن چنگ(Marinette Dupain-Cheng) در نونزده سالگی باشه.
همونطور که مشاهده می کنید این عکس از دوبلور های مرینت دوپن چنگ(Marinette Dupain-Cheng) و ادرین اگرست (Adrien Agrest) هست.و از اونجایی که من می دونم نام دوبلور مرینت(Marinette) کریستینا وی هستش.
امیدو

قرار بود مثلا چن چنی باشه!
نزنید تو ذوقم دیگه!! وقتی مامانم از دور میگه باز که چش بادومیا رو کشیدی، یعنی به طور محسوسی بهش شباهت داره
اونم که بالای خطه مشاهده میکنید امضای جدیدمه
مسخره نکنید پلیز!
پس از سال ها تفکر و تامل تونستم Lee.NarXeS رو اینجوری بنویسم

پ.ن:
دوستایی که از بلاگفا باهام بودن دیگه میدونن من هر وقت حوصلم شد نظرات رو تایید میکنم همون موقع هم براتون جبران میکنم
پ.ن2:
کسایی که نفهمیدن منظورم از چن چنی کیه... منظورم چن از گروه اکسو هست
سلام
امیدوارم که همه تون خوب باشید .
به زودی یک مطلب که همین باشه براتون گذاشته خواهد شد .
مطلبی که خواهم گذاشت کاری گروهی است که من و دوستانم راجع به یونان باستان انجام دادیم .
دریافتحجم: 5.68 مگابایتتوضیحات: فایلی از پاورپوینت پی دی اف شده ی یونان باستان (این فایل تکمیل نشده است و فقط برای پیش نمایش است)
امروز روز اول شروع من بود 
خدا رو شکر تونستم خوب بخونم.درسته ۵ ساعت کمه! ولی هر چی جلوتر میرم بیشترش میکنم
(خداجونم فردا هم مثل امروز کمک کن)
پ.ن:راستی امتحانامون از هفته بعد شروع میشه و واقعا فرصت عالیه برای جبران کم کاری هام.

Just 2 h later I called her and started to complaining and gave some excuses..'I Feel that I'm lonliest fuckin girl on the earth , I'm so tired because of this shitty world , everything is  complicated'  She listened to all of my nags
"U know? I'M Here because i don't believe excuses , s.one broke u?no one holds ur hands?fuck them! , u got this? U need nothing but yourself , u don't need them , this is the TRUTH , u wanna face the truth or wanna cry about it?wht u gonna do? , be honest with yourself , Just look in the mirror and see the fuckin amazig girl in it ,"
Do whatever u want , achieve ur dream whatever it is"
You're fuckin amazig and I believe u with whole of ma heart"
She said.
اوایل که گفتند تا شانزدهم تعطیل هستیم . باید توی خانه بمانیم، خیلی ناراحت شدم و فکر می کنم باید چیکار کنم و چطور وقت بگذونم. حالا از اینکه باید شنبه برگردم سر کار دلم گرفته 
فکر می کنم آدمیزاد حسابی می تونه خودش را با شرایط وفق دهد و مطابق با شرایط تغییر کنه.

چند روز پیش یکی از مسئولین گفته بود که باید به زندگی با کرونا عادت کنیم. میشه ازشون بخواهیم که لطفا شما هم بیایید و مثل ما با کرونا زندگی کنید و عادت کنید 
الان که میخواستم یچی بنویسم متوجه شدم کامنت دونی یه تغییرایی کرده. یچی مثل این ایموجی. و یسری تغییرات دیگه که نمیدونم از بیانه یا مرورگر من. چون قسمت مرورگر عکساهم تغییر کرده.
همش دستکاریشون میکنم و کنجکاوم بدونم اینایی که اومدن تو کادر نوشتنم چی هستن آخه ولی درکل باحالتر شده
سلام
من برگشتم
آقا من گاوم زاییده توی پایان نامه (اونم چند قلو)
الان که با شما صحبت می کنم
انگار تازه میخوام شروع کنم :)
خوبه نه؟!
ولی در کنارش کارای دیگه میکنم که نتیجه هم میگیرم
مثلا پارسال تابستون یه کتاب تخصصی واسه آزمون های استخدامی نوشتم که بالاخره چاپ شد:)
چندتای کتاب ویرایش کردم
و جدیدا هم رفتم تو کار گل و گیاه :)
ولی همه اینا به دور از چشم استادمه بفهمه اخراجم میکنه
عنوان و نیگاه :))
نمونه کار:

سلام بر همه ی کاربران وبلاگ تنهای خفته dl امروز یه برنامه ای اماده کردیم که بدون استفاده از داده های تلفن همراه وارد اپلیکیشن تلگرام شوید و از ان لذت ببرید این اپلیکیشن در واقع تلگرام فیک است یعنی بهش میتوان گفت تلگرام دروغی است میتوانید به دوستانتان کلک بزنید و با سلیقه ی خودتون چت های جعلی مورد علاقه یتان را درست کنید
لطفا به ادامه ی مطلب بروید.
ادامه مطلب
سلام بر همه ی کاربران وبلاگ تنهای خفته dl امروز یه برنامه ای اماده کردیم که بدون استفاده از داده های تلفن همراه وارد اپلیکیشن تلگرام شوید و از ان لذت ببرید این اپلیکیشن در واقع تلگرام فیک است یعنی بهش میتوان گفت تلگرام دروغی است میتوانید به دوستانتان کلک بزنید و با سلیقه ی خودتون چت های جعلی مورد علاقه یتان را درست کنید
لطفا به ادامه ی مطلب بروید.
ادامه مطلب
دکوراسیون داخلی ساختمان

دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمانی خوشبین 
اجرای انواع تزئینات ساختمانی فقط و فقط در این شرکت
کیفیت بالا و قیمت پایین را از ما بخواهید 
خانه ای زیبا و لاکچری را از ما بخواهید 
با ما تماس بگیرید تا این که در اسرع وقت خانه هایتان را زیبا تر کنیم 
نصب کاغذ دیواری 
نصب بلکا و پنینه و ابریشم
اجرای مولتی کالر 
اجرای رنگ روغن
اجرای کنیتکس و رولکس
زیر سازی و بتونه کاری 
اجرای رنگ پلاستیک 
نصب انواع سقف های مجازی 
که مهندسین
در سالیانی نه چندان دور(منظورم همین امسال تقریبا سه ماه پیشه) به طرز عجیبی کتاب میخوندم ، عجیب به این صورت که رمان فرمانروای مه رو با 665 صفحه در یک روز خوندم اون هم با توهماتی که به همراه داشت ...
و یا مثلا کتابهای رنج مقدس ، ادواردو و وقتی دلی رو با هم خوندم یعنی هر سه کتاب هم زمان روی میزم باز بود 
و حالا مدتی است که دچار تنبلی در مطالعه و یادگیری واژه های جدید شدم ...
خب الان تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم کتابهای زیادی خریدم که باید بخوانمشان ولی
نمیدونم دقیقا شب چندمیه که باهاتون حرف میزنم یه چند شبی به خاطر یه سری مشکلا و همچنین تنبلی نتوستم براتون متن بنویسم پوزش میطلبم عزیزانم:))))))))))))))
تو این روزای کرونایی بیشتر مراقب خودتون باشین و هم واسه سلامتی خودتون و خانوادتون و هم واسه جامعه تون نرین بیرون دوستان:)
خب حالا بریم سر مطلبی که امشب میخوام درباره ش واستون حرف بزنم
همه ادما حداق یه بار تو زندگیشون عشق رو تجربه میکنن حالا به هر نوعی واسه همه عشق اول خیلی خاص و به یاد موندنیه حسی ک
بعضی وقت هاتصوراتت از بعضیا خیلی تغییر می‌کنه

طوری که حس میکنی انگار کلا پوسته‌ی فرد باقی مونده و یک روح دیگه در بدنش تزریق شده

نمیدونم این رویداد در مورد من هم اتفاق میفته یا این که فقط من اون لحظات تغییر بنیادین رو در خودم حس نمیکنم...!(حس میکنم، خودمو زدم به اون راه)

خلاصه این که خدا از سر تقصیرات همه ما بگذرهان شاء الله که امور طوری پیش نره که پس فردا شرمنده خودم و عملکرد خودم بشمراستی چی شد که آدما وقتی بزرگ شدن دچار تضاد منافع شدن؟د
طراحی کارت پستال تبریک تولد در ایلوستریتور
از این کارت میتونید برای تبریک تولد یا هر مناسبت دیگه ای استفاده کنید حتی اگه حوصله طراحی شو ندارید میتونید فایل لایه باز اون رو که لینکش رو پایین قرار دادم دانلود کنید و متن مورد نظرتون رو تایپ کنید
نکاتی که با دیدن این فایل لایه باز یاد میگیرید:
1-طراحی گل و پرنده فانتزی 
2-طراحی درخت های فانتزی 
3- تایپ متن 
دانلود عکس با کیفیت بالا
دانلود فایل لایه باز با فرمت ai
حجم:1.48mb
سلاااام بازدیده کننده های گرامی(مثلا فرض کنییم بازدید کننده هام زیادن​​​​​​ )
حالتون خوبه دیگه؟ایام روزه داری چطور میگذره؟روزه هاتون قبول
آقا میخواین معذرت خواهی یادتون بدم؟
پس خوب به ادامه این بحث دقت کنین
یه سری با داداشم دعوام شد همه تقصیرا رو انداخت گردن من بعد همینطور در قهر به سر میبردیم که من گفتم بذار برم از دلش دربیارم 
رفتم بهش گفتم فلانی بخاطر این که فلان کارو کردم ازت معذرت میخوام(چقد خوبم من )
شروع کرررررد غر زدن: نه ت
عملکرد مسی در فصل 2018 و 2019

https://www.mp4.ir/Video?Watch=78107-832580630

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
عملکرد رونالدو در فصل 2018 و 2019

https://www.aparat.com/v/Lzu4X/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%88_%D8%AF%D8%B1_%D8%B3%D8%A7%D9%84_2018%2F2019
سلام بعد از مدت ها
حالم خوبه یعنی بد نیست نمیدونم شاید دارم خودمو گول میزنم
اومدم بگم پیشرفت داشتم تراز ازمون دو هفته پیشم شد 6100
ولی بعد از اون تا امروز خیلی خیلی کم خوندم
انگیزه این روزام خیلی پایینه ولی از فردا باید بره بالا مگه دست خودشه
راستش این روز ها خیلی میشنوم دور و برم که میخوان وایسن پشت کنکور حتی به منم پیشنهاد میدن
موقع ساخت وبلاگ تو پست اول حرف هایی زدم که نیازمند تلاش بیشتر من بود و خب تا امروز به اون جایگاهی که میخوام نرسیدم
ای
فری نت جدید ایرانسل
name:mohammadmoeini
apn:mtnirancell
proxy:92.42.50.4
port:80
با یک دانلود منیجر لینک زیر را هم تست کنید ببینید دانلود میشه یا ن
dl.yoozdl.com/series/Game%20of%20Thrones%20.s7/Game_Of_Thrones_S07E01_WEB-DL_720p%28yoozdl%29.mkv
کانال فیلم لینک دانلود با رنج 185 و فری نت ایرانسل :http://telegram.me/movie_22
کانال نرم افزار لینک دانلود با رنج 185 و فری نت ایرانسل :
http://telegram/storeandroid
شارژ و بسته--------صفرباشد--------در ضمن توسط بنده تست شده است-----------

و سر آغازی دیگر
دنبال بهانه باش تا از خدا سپاسگذاری کنی...
هنگامی که می‌بینی... هنگامی که می‌آشامی... هنگامی که می‌بویی... هنگامی که لمس می‌کنی... هنگامی که راه می‌روی... هنگامی که ناراحتی... هنگامی که خوشحالی...

خداوندا تو را سپاس که به ما خواندن و نوشتن یاد دادی و جایگاه ما را به واسطه علمی که به ما عطا فرمودی بالا بُردی...
taghanak64.blog.ir
و در سال ۲۰۰۹ به تیم اصلی مونشن گلادباخ راه یافت و پس از چهار فصل و انجام ۱۰۸ بازی در بروسیا مونشن‌گلادباخ در بوندسلیگای آلمان با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی به بارسلونا پیوست. وی همچنین اولین جام باشگاهی خود را در اروپا همراه بارسلونا در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا که به عنوان دروازه‌بان ثابت در این لیگ حضور داشت به دست آورد. تراشتگن در فصل 2018-2019 توسط فرانس به عنوان بهترین دوازه بان آلمانی و بهترین دروازه بان شاغل در
:چه زیبا شروع شد که قبل از جشن دهان خود را به کلام الله معطرکردیم و سپس با قلب قرآن که همان تفسیر و معنی اش هست آشنا شدیم.

: چه فازی داد مسابقه های متنوع و خوردنی های خوشمزه مثل کیک و...  البته فیلم های سینمایی مثل محمد رسول ا.. هم قشنگ بود

ادامه مطلب
کلی با خودم فکر کردم که باید واسه بار اول چی بنویسم وچی بگم!!
راستش چون اولین باریه که دارم واسه ی وبلاگ خودم متن مینویسم خیلی استرس داشتم که چی کارا باید بکنم
بعد کلی فکر کردن و کلنجار رفتن تصمیمم بر این شد که در مورد اسم وبلاگ براتون حرف بزنم :))
به نظر من ادم هرچقدر هم روز سختیو داشته باشه اما اگه بیاد خونه و یه دوش اب گرم بگیره و چای داغ لب ونجره بخوره همه خستگی روز از تنش در
میره و ارامش خاصی تو وجود ادم رخنه پیدا میکنه که حتی شده واسه چند لحظه
در جهان هیچ چیز به اندازهٔ حقوق دیگران مقدس نیست.کسی که تمام عمر خود را به نیکوکاری گذرانده باشد و فقط حقوق یک نفر را ضایع کرده باشد،این مورد تضییعِ حق را نمی‌تواند با تمام نیکوکاری های خود جبران کند. 
درس های فلسفه اخلاق✍ #امانوئل_کانت

سفارش ازطریق #سایتwww.amirabook.irسفارش به صورت تلفنی۰۷۱_۳۲۳۲۱۴۳۲۰۷۱۳۲۳۲۰۸۸۱۳
باامیراکتاب در پیام رسان#اینستاگرام و#تلگرام همراه باشید.@amirabook

#امیراکتابهمراهلحظههای_شما #ارسالرایگانکتابدراستانفارس #ام
+ چه برایمان آورده ای نرگس؟
_ کاغذی شگفت از مدرسه زمین به نام کارنامه

خب.... خب.... خببببببب!
و این هم نتیجه همه ی انلاین نشدن ها! و بی خبر ماندن های طولانی از دوستان عزیز مخصوصا خانواده دمدمی های عشق! که دلم واسشون قد یه ارزن شده!
وای الان که کارناممو گرفتم دارم به این نتیجه میرسم که انلاین نشم هم واسه من خوبه هم شما
من میشنم پای درس و مشقم
شما ها هم به من وابسته نمیشید
یو ها ها ها هاااااا (لطفا با لحن ادم بده فیلما بخونید اینو)

اما خوب بلاخره یه
شرمنده که زحمات یک سالتونو به fuck دادم چقدر مطلب نوشته بودید نزدیک 200 تا همشو پاک کردم الانم صندوق بیان میخوام پاک کنم خخخخ اگه مشکلی نیست؟
هرکاری از هرآدمی بر میاد!! پس جای نگرانی.
چندتا بچه سال جم شدن تیم تشکیل دادند :| بشینید سرجاتون نمیخواد انوزش بزاریدD: اون خنگول دیگه دکی )dr.cyber32) توککه حوا اسکرسپت و.. فعال کردی محدودیت نویسنگان هم فعال میکردی احمق 
...
هیچ چیز بهتر از تنهایی نیست...

کص ننه ی ویروس32 دورو بریاش کرده  ویروس نوبت تو هم میرسه هر ط

سلااااااام سلااااااااااااام دوست جونیای خودم سال نو همگی مباااااارک صدسال به این سالها هرروزتان نوروز نوروزتان پیروز
من برگشتم دوباره با ی کیک عصرونه دلبرررررر و خوشمزززه 
ایشون یک عدد کیک شکلاتی بی بی بااااا روکش شکلاتی(دیگه چه شود کیک شکلاتی روکش شکلاتی) بسییییی خوشمزه و خوش طعم هستن که تو زمان قرنطینه درست شدن و با اندک امکانات تو این دوره دیزاین شدن جااااااای همگی خالی من به نیابت از همتون کل کیک رو میل کردم و نذاشتم هیشکی بخوره کی
خب خب... امروز یه روز خیلی مهمه :)
امروز روزیه که یه اتفاق خیلی خوب رخ داده و باعث شده که این دنیا رنگ و بوی دیگه‌ای به خودش بگیره... همتون باید بابت این اتفاق فرخنده شاد و خوشحال باشید!  اصلا باید بزنید و برقصید :)) 
امروز روزیه که من پا به این دنیا گذاشتم
حس میکنم تونستم  به اندازه کافی با تعریف و تمجید از خودم و خودستایی حالتونو بهم بزنم پس دیگه بسه :)) بریم سر اصل مطلب! 
تا پارسال همیشه روز تولدم به خودم میگفتم یه سالم از عمرت کم شد و هیچ غلطی نکرد
سلام
بالاخره منتشر شد
چی؟!
34 عدد فیلم!
به چه دردی میخوره؟!
هیچی! فقط کافیه 7 ساعت و نیم وقت بذاری برای دیدنشون!
خب که چی؟!
هیچی! پودمان دوم رو 20 میشی!
اینقدر کامله؟!
آره! باور نداری دو تا نمونه ازش ببین!
چرا زیاده تعدادش؟!
چون سعی کردم هر مبحثی رو که میشه به یک ویدیو اختصاص بدم تا برای یادگیری و رفع اشکال، یه راست بری سراغ همون فیلمی که میخوای!
حالا چقد پیاده میشیم؟!
الان 15 تومنه چون دی ماهه و همه عذای شب امتحان دارن، بعدا میشه 20 تومن!
از کجا بگیریم؟
وقتی به Old me گوش میدم، حس می کنم از غروب گذشته و رنگ آبی روی همه چیز پاشیده، توی ماشینیم، تو داری رانندگی می کنی و منم سرمو از پنجره بردم بیرون. 
Shout out to the old meAnd everything he showed meGlad you didn't listen when the world was trying to slow meNo one could control meLeft my lovers lonelyHad to fuck it up before I really got to know me
آدما معمولا خوششون میاد که تاریخ تولدشون یادت مونده باشه.اگه براشون کادو بخری که دیگه هیچی ینی ترکوندی مثلا خود من ذوق مرگ میشم وقتی یکی کادو واسه تولدم بگیره، حتی اگه یه چیز کوچیک باشه؛ البته اگه بزرگ باشه بیشتر خوشحال میشمتولدش یادم مونده ولی خب چه فایده؟ وقتی نتونی بهش تبریک بگی و بهش بفهمونی که برات خودش و تاریخ تولدش و هر چیزی مرتبط بهشه جذابه و دوست داشتنی...

دلم میخواست کادو بدم، دقیقا از کاری که بدم میاد همین کادو خریدن و کادو دادنه
پارک جمشیدیه
روز ملی پرنده نگری
پنجشنبه 7 آذر 98، که به روایتی به عنوان اولین پنجشنبه ی آذرماه، روز ملی پرنده نگری در ایران می باشد، به همراه دوستان خوبمان آقایان آرش حبیبی آزاد و امیرعلی افشارجم، بازدیدی از پارک جمشیدیه انجام شد. البته با حضور بابا علی فقط

سینه سرخ
ادامه مطلب
:به به چه شبی شد. جشن اون هم توی تالار دانشگاه شیراز.با حضور معاون آموزش و پرورش و رئیس سمپاد استان . مگه بهتر از این هم میشه.

:معلومه که بهتر از این هم میشه وقتی کمدین و دوبلور معروف رضا ذریه توی جشن حضور داشته باشه.
البته شام مفصل بعدش هم نمیشه نادیده گرفت.

ادامه مطلب
بنزین بر قیمت گوشت تاثیرگذار نیست 
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: حمل و نقل دام معمولا با خودروهای دیزلی انجام می‌شود که سوخت آن‌ها به وسیله گازوئیل تامین شده و افزایش قیمت نداشته است؛ بنابراین اصلاح قیمت بنزین نباید تاثیری بر قیمت دام زنده و گوشت گوسفندی داشته باشد/ فارس

آیا میدانستید ؟؟؟ 
یه بچه 5 ساله هم اینو ک میدونست !!!
رئیس اتحادیه خسته نباشی واقعا 

من نمیدونم این مسئولین کشور این نوابغ و مغزها رو از کجا کشف میکنن میارن 

سلااااااااااااااااااااااام
امروز 2 ساله که یه فرشته ی اسمونی اومده تو بیان و اسمش صدرا ـه 
بله برابچ امروز وبمون 2 ساله شده
تو این دو سال داداشای  خوبی پیدا کردم
،رهام جان،سعید جان،مهدی جان،اون یکی مهدی جان،علی جان،اون یکی علی جان،داش ماهان گل،داش،عرفان جان،اون یکی عرفان جان،اون یکی عرفان جان(داش عرفان)صالح جان،صادق جان،ابولفضل جان،اقا اشکان،اقای اشنا،دایی مشتی،اقا مهیار،اقا محسن،اقا رحمت،اقا محمد،دایی مشتی و کسایی که اسمشون یادم رف
سلام

مختصر و مفید بگم از شروع این کار که ایده راه اندازی همچین وبسایتی چند سال بود که توی ذهنم بود ولی استارت نمیخورد ... ولی باید شروع میکردم
یکی از دلایل شروع این سایت هم این بود که نمونه اش رو تا بحال اصلا ندیدم و با اینکه جای خالیش همیشه احساس میشه ... هدف این وبسایت هم بالا بردن آگاهی همه درباره ی هدف ساخت فیلم های هالیوودی که اکثرا هم مفاهیم زیادی توی پشت پرده ساختشون هست ... شاید خیلی ها تماشای فیلم رو یک تفریح میدونن ولی آنسوی ساخت اکثرشو
بعضی ها نا جوان مردانگی می کنند و داور میخرند.
 بهدلیل اینکه داور کم است داور کم می اورند و نمیتوانند داور هایی که خوب داوری نمیکنندرا مجور هستند بزارند. شاید به این بد داوری کردن از یک تیم قهرمانی گرفته شود.

امید وارم در فوتبال انصاف وجود داشته باشد.
یه عالمه حرف و خاطره دارم که دلم میخواد بنویسم و ثبتشون کنم ولی انگار حوصله نوشتن ندارم

راستی یادتونه گفتم میخوام برنامه ریزی رو دوباره شروع کنم؟ 
شروع کردم
خیلی خوبه
معمولا بیشتر یا همه ی کارایی که توی لیستم هستن همون روز انجام میشن
ذهنمم برنامه ریز شده به محض اینکه بیدار میشم واحد برنامه ریزیه ذهنمم بیدار میشه و شروع به کار میکنه
همین حس بهتری بهم میده چون وقتم هدر نمیده و همیشه کاری برای انجام دادن هست اصا وقتی باقی نمی مونه که بخوام تو
سلام به تویی که داری این پستو میخونی
من تصمیم دارم تو وبم یه چیزی تو مایه های روزانه نویسی داشته باشم ، از اتفاقاتم بگم و... جون رو کاغذ نمیتونم بنویسم اینجا میگمشون ^^
من یه دختر متولد 80 هستم (الان شاید با خودت بگیی ای بابا یه گودزیلا :| ) که از 18 سالگی به بعدشو میخواد ثبت کنه که بعد ها بیاد دوباره بخوندشون :) (این لبخنده لبخند واقعیه ها)
اگه : 
حوصلت سر رفته
اتفاقی راهت کج شده اینور 
شانسکی دستت خورده 
و هزاران احتمال دیگه (!!!) که باعث شده الان این‌
اجداد وحشی اسب های اهلی ما مسیر های طولانی را تا چند هزار کیلومتر در ماه می پیمودند.اکنون هم اسب های وحشی می توانند مسیر های طولانی را بپیمایند.وقتی اسب ها در طول روز در دشت و شکارگاه می تازند احساس رضایت وشادی می کنند،بی آنکه در 
​​​​انجا سایبان و پناهگاهی برای فرار از آفتاب و باد‌ و باران باشد.اما وقتی یک اسب روز ها و هفته ها در اسطبل نگهداری یا در ساحل گوشه ای بسته می شود، از نظر روحی اسیب می بیند و رفتارهای بدی از خود نشان می دهد.
ممنون ک
خب راستش نمیدونم چرا اما امسال خیلی خیلی زیاد به سمت ادبیات و اشعار زیبای شاعران خودمون کشیده شدم(حتی یه دفتر برای نوشتن شعرایی که ازشون خوشم اومده کنار گذاشتم) ولی واقعا تو دنیا تک هستن
حالا به جز شاعرای ایران کهن از شاعرای معاصر پیرو مکتب استاد هوشنگ ابتهاج شدم
در کل ادبیات خیلی قشنگه اینو امسال درکش کردم،با روح و جان کتابشو بخونید تا شاید فرجی شد و هشتاد نود درصد زدید تو کنکور
گفتم حالا که حرف شعر شد این پست رو با یه شعر تموم کنم
روزگاریس
کارورزی قضاوت معلق بودن بین شاکی- متهم-وکیل  و قاضی بودنه!یکی از معلق بودن ها که گاهی عادی میشی گاهی قاضی با نگهبان دم درب هست! یعنی با عوض شدن ترکیب سرباز ها باید توضیح بدی که چرا گوشی تحویل نمیدی!؟ البته حق هم دارند بالاخره مامورند و معذور* که کسی با گوشی وارد نشه!نمیشه گوشی هم تحویل به سرباز ها داد خصوصا روز های اول کاروزی که خب خانواده احتمالا زنگ و پیام بدند خیلی زشته بگی تحویل نگهبانی دادم!یکی دیگه از این معلق بودن ها  پیش مردمی که میان د
?=11*18
مرحله اول:
عدددورقمی که در11ضرب میشود18است.درقدم اول عدد1و8رابافاصله می نویسیم وبین انهایک رقم راخای میگذاریم
8_1  ⇒  18
مرحله دوم:
دورقم راباهم جمع میکنیم(9=8+1)وحاصل جمع یعنی عدد9رادرجای خلی قرارمیدهیم
 198  →  8_1     ⇒  9=1+8
جواب=    198=11*18

پارسال این موقع اصلا نمی دونستم که همچین شغلی هم وجود داره! همه چیز از آذر 97 شروع شد!
شغل تولیدمحتوا برای من خیلی وقت بود شروع شده بود و خودم نمی دونستم! ینی اسمشو نمی دونستم اما انجامش می دادم ^_^
مثلا وقتی برای همکلاسی هام انشا می نوشتم و اونام در عوض برام ساندویچ می خریدن
بیل گیتس در سال های خیلی دور در وبلاگ خودش نوشته بود محتوا پادشاه است! واقعیت هم همینه
کارهای زیادی رو می شه با محتوا انجام داد.
خلق مطالب جدید و معرفی محصولات مختلف از نظر من
با بابا دست میدم "خسته نباشید" میگم.
بابا میگن:
-شما خسته نباشی؛ چیکار کردی؟
میگم:
+راستش فکر کردم با خودم...

-میخندم؛بابا با خنده منتظرن تا بقیه اشو بگم-

+با خودم فکر کردم دیدم با این وضعیت بازار بخوایید لباس بخرید
خب گرونه!
لباسای دیگـ تونم ک تکراری شد
برا همین رنگش کردم
بابا میخندن به مامان میگن:
-بیاا خااانوووم بیچارمون کرده!

پ.ن:من فقد حس کردم یذره سبز میتونه یه لباس سفید رو خوشگلتر کنه:)
پ.ن2:دروغ گفتم!
پ.ن3:اخه فقد همون یدونه سفید بود؛نه
خب یه بسته ویژه براتون آماده کردیم با عنوان جمع بندی نهایی کنکور 98 
برنامه کاملا حرفه ای برای هر شخص که اینجا به صورت حرفه ای توسط دانشجویان پزشکی تنظیم میشه 
برای ثبت نام روی تصویر بالا کلیک کنید و حتما هم موقع فرستادن اطلاعات ذکر کنید که برای کدوم بسته می خواید ثبت نام کنید

هزینه بسته جمعبندی نهایی فخر آموزش:
30 روزه : 120 هزارتومان
40 روزه : 150 هزار تومان

هر دو بسته شامل رسیدگی هفتگی به وضعیت دانش آموز و امتحانای هفتگی هم هستند 
چالش داریم چه چالشی ...اقای علیرضا یه چالش گذاشتن داشتم فکرمیکردم اگه من بودم چی کارمیکردم...
+مامان
یه بیمارستان تخصصی زنان زایمان براش تاسیس میکردم
+بابا 
یه پنت هاوس داخل امریکا که دوست داره 
+اجی س
یه مرکز روانشناسی ومشاوره توپ
+داداش ت 
یه شرکت درراستای رشتش و ایده هاش
+مادرجونم
یه خونه باغ بزرگ با کلی درخت های میوه مختلف
+واماااااااااا خودم
1.قطعاااااااااااااا ازدواج نمی کردم 
2.یه اپارتمان جمع وجور تویکی از برج های منطقه های اروم شهری
why is it that when you text me without me having texted you beforehand, it feels as if you've given me the world?
last night, when I least expected it, I recieved a text from you saying you went to my grandmother's grave that day and said hi for me. This message was followed by a text quoting one of my instagram stories saying: "I miss you grandma". When I first saw the notification of your message, only the last message would show. So for a moment there I thought you were saying that you missed me. You might not believe it, but even after reading the whole thing, I put my phone away and started jumping on the bed shouting in a low voice: "He texted meeeeee!"
That's how excited you make me :)
The other day when I had a friend of mine over, she told me about this method where you write dow
سلام!
من قراره به زودیبه سربازی بروم.زمان دقیقش مشخص نیست،هنوز دنبال کارهای فارغ التحصیلیم هستم(لیسانس حسابداری)،قراره که اتفاقاتی که در طی این مدتِ شاید دوساله برای من بیفته رو اینجا بنویسم.راستش دیدم که تعدادی از کسایی که سربازی رفتن خاطراتشون رو نوشتن برام جالب بود،گفتم منم همین کارو بکنم.

قرار بود مثلا چن چنی باشه!
نزنید تو ذوقم دیگه!! وقتی مامانم از دور میگه باز که چش بادومیا رو کشیدی، یعنی به طور محسوسی بهش شباهت داره
اونم که بالای خطه مشاهده میکنید امضای جدیدمه
مسخره نکنید پلیز!
پس از سال ها تفکر و تامل تونستم Lee.NarXeS رو اینجوری بنویسم
گفتم این دفعه یه کار متفاوت بکنم. 

انواع اهنگا همراه همیشگی منن
و من کتاب خوندنی واقعا دوست دارم که اهنگ گوش بدم. حتی بعضی از اهنگ ها هستن که مثلا چند سال قبل هنگام خوندن یه سری به اون گوش دادم و الان وقتی به اون گوش میدم یاد اون کتاب و حرصی که وقتی اون کتابو میخوندم بهم میداد میفتم

واسه همون اهنگایی که الان وقتی کتاب میخونم گوش میدم(این دو هفته اخیر این اهنگا رو پیدا کردم.) رو گفتم بزارم. 

ولی به طور کلی اهنگای قسنگی اند.

و شما هم اهنگایی
گفتگو من و فکرم
- حدودا یکساعته از کمر درد خوابیدم.. 
+چرا کمردرد؟؟!!
-چون شستن دیوارای حمام مونده بود و امروز این کار را انجام دادم ولی توی این خم و راست شدنها، کمرم بدجور گرفت
+اخه برای کی؟ برای چی؟ برای کسانی که اصلا حالیشون نیست و حتی نمی فهمند تمیز شده یا نه
- :/
+ بی مسئولیتی و تحقیر و کِنِف کردنت را تا کی میخوان ادامه بدن و بهشون توجه نکنی و با بغض و اشک توی خلوت خودت سر کنی؟؟
تا این ساعت حتی کارای روتین خودت را انجام ندادی
- دیروز، یه ناهار نپخ
سلام امروز میخواستم دومین مطلبم را بگذارم.                                                             موضوع: چگونه یک گل را درست پرورش دهیم.                               فکر میکنم همتون یکبار هم شده بلاخره یدونه گل را در گلدان کاشته اید.         نکاشتید? اشکالی نداره امروز یاد میگیریم باهم که چجوری یک گل خوب و خوشگل پرورش دهیم خوب تا اخر مطلب همراهمان باشید لطفا.                  برای کاشت گل نیاز به گلدان و کود و و ذغال و دانه گل و خاک مناسب و جای مناسب نیاز
دانلود کتاب before I fall

خلاصه:
 داستان در م.رد دخترنوجوانی هست که مجبور میشود روز مرگش را دوباره تکرار کند. برای اینکه بفهمد چه اتفاقی به او میفتد و چرا روز مرگش دوباره تکرار میشود او هر روز سعی میکند تا عملی متفاوت انجام دهد تا بتوند سرنوشتش را تغییر دهد.
و حتی بتواند شخصیت خانواده و دوستانش را تغییر دهد.

از داستان این متاب در سال 2017 یک فیلم دراومد. که وقتی دیدم خوشم اومد و تصمیم گرفتم تو این چهل روز اینم به لیست کتاب هام اضافه کنم.

دانلود ک

شما ابتدا باید از طریق لینک زیر وارد صفحه سایت شوید
ورود به سایت
بعد از کلیک و رفتن در سایت با صفحه ثبت نام روبرو میشوید که باید ثیت نام کنید 
کد معرف یادتون نره : mogtabar     

خوب حالا وارد میشید و با هر کدوم از این گزینه ها میتونید تبلیغ ببینید و کسب درآمد کنید

نکته که باید بهش توجه کنید اینه که حداقل موجودی برای دریافت پولتون 100000 ریال (ده هزار تومان) هستش
در قسمت بازاریابی با اشتراک لینک خودتان میتوانید اقدام به عضو گیری کنید و با معرفی ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها